Zobaczcie coś pięknego!

Już wkrótce będziemy mieli przyjemność zaprosić Was do pierwszego w Polsce Społecznego Ministerstwa Samotności w Katowicach, którego częścią będzie Socjalne Bistro Spichlerz. Dziś chcielibyśmy Wam przedstawić właśnie projekt bistro, które dzięki wsparciu sklepu IKEA w Katowicach będzie najpiękniejszym miejscem pomocy socjalnej w Polsce!

Dziękujemy niesamowitemu zespołowi IKEA Katowice oraz projektantce Alicji odpowiedzialnej za stworzenie wizji tego wyjątkowego miejsca.
Jak mówi sama projektantka „Chcemy zaaranżować i stworzyć przestrzeń prawdziwie domową oraz przytulną, ale przede wszystkim dostępną dla wszystkich, stąd też w bistro dominują kolory ziemi, wiklinowe dodatki i dużo drewna oraz dobrze pomyślane rozwiązania”. Naszym zdaniem – w pełni się to udało!

Zespół IKEA Katowice i Wolne Miejsce pracują ramię w ramię, aby stworzyć wspólnie tą wyjątkową przestrzeń, która będzie nie tylko funkcjonalna, ale będzie miała swój unikatowy klimat oraz otwartość na innych potrzebujących wsparcia. Nie możemy doczekać się już końcowego efektu prac! A Wy?

Dodaj komentarz