Za nami XV Europejski Kongres Gospodarczy – największa impreza biznesowa Europy Centralnej – European Economic Congress Katowice, Poland

W dniach 24-26 kwietnia 2023 w Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach spotkały się znane autorytety, decyzyjni politycy, menedżerowie wielkich firm, eksperci, naukowcy.

Kilkuset panelistów Europejskiego Kongresu Gospodarczego to kompetentne i opiniotwórcze grono. Jesteśmy dumni i zaszczyceni, że prezes fundacji Wolne miejsce, Mikołaj Rykowski także został doceniony i znalazł się w tym wyjątkowym towarzystwie. Jako prelegent panelu „Pomagamy skutecznie” przedstawił różnorodne formy i szeroki zakres działania Fundacji Wolne Miejsce.

Rozmowy dotyczyły tego jak nieść pomoc mądrze i skutecznie, jakie są doświadczenia liderów, a także jak ważna jest w naszych działaniach rola relacji, komunikacji i konsekwencji. Ustaliliśmy jak ważne w organizacjach pozarządowych są działania długofalowe – planowanie, współpraca, trwałe fundamenty, a także konieczne zmiany legislacyjne.

Dziękujemy współprelegentom:

⚙️ Rafał Sonik
⚙️ Renata Bem – UNICEF Poland
⚙️ Grzegorz Gruca – Polska Akcja Humanitarna (PAH)
⚙️ Artur Czepczyński – Czepczyński Family Foundation
⚙️ Magdalena Pawlak – Fundacja Dorastaj z Nami

A także wszystkim spotkanym gościom kongresu, m.in. Michał Wójcik, prezydentom i przedstawicielom miasta Katowice oraz Metropolia GZM, prezesowi PTWT, Monice Bajka z Dom Aniołów Stróżów, całej grupie z W KATOWICACH.eu oraz pozostałym przedstawicielom mediów. To było wyjątkowe wydarzenie. Do zobaczenia za rok!

Dodaj komentarz