Wielki Dramat w Wielki Czwartek!

Czy prezydent Miasta Stołecznego Warszawy, Rafał Trzaskowski występuje przeciwko swoim mieszkańcom?
Od kilku już lat akcje Warszawskiej Wigilii i Wielkanocy dla Samotnych nie mają żadnego wsparcia Prezydenta i Urzędu Miasta! Całość finansów i przygotowań bierze na siebie fundacja Wolne Miejsce – nie chcąc zostawić dokładnie w święta ponad dwóch tysięcy samotnych i potrzebujących warszawiaków – bez pomocy!

Czy to koniec? Nie!

Zamiast wdzięczności za nasze działania na rzecz mieszkańców Warszawy dostajemy świąteczny „prezent”- egzekucję komorniczą!
W Wielkim Tygodniu, na trzy dni przed Wielkanocą, prezydent chce zamknąć Sklep socjalny „Spichlerz”!

Miejsce niezwykłe, które od kilku lat pomaga tym, którzy w stolicy najbardziej tego potrzebują! Miejsce pomocy- działające wg genialnej idei, łączącej niemarnowanie żywności z pomocą osobom potrzebującym.

Miejsce obecności, rozmowy dla setek seniorów, rodzin, osób z niepełnosprawnościami, samotnych i wykluczonych. Z realnej pomocy Spichlerza korzystają setki osób każdego każdego dnia!

Prosimy o wsparcie medialne i nagłośnienie tej niewiarygodnej wręcz sytuacji.

Od kilku lat zwracamy się z prośbą o spotkanie z prezydentem Trzaskowskim. Jesteśmy niesłusznie pomówieni, dlatego chcemy usiąść do stołu, by móc wzajemnie wyjaśnić sytuację sklepu w Warszawie. Niestety, w zamian, od lat dostajemy jedynie ignorowanie naszych pism i odmowę na kierowane różnymi drogami prośby.

Zwracamy się wiec po raz kolejny- tym razem medialnie- panie Prezydencie Rafale Trzaskowski- zapraszamy do rozmowy!
Deklarował Pan publicznie, że zawsze będzie stał po stronie słabszych. Ma Pan szansę to pokazać.

Przedstawicieli mediów prosimy o przybycie w dniu 28.03.2024 do sklepu socjalnego Spichlerz- ul. Modzelewskiego 71, Warszawa, gdzie o godzinie 10:00 ma nastąpić przymusowe opróżnienie i wydanie lokalu.

Do dyspozycji mediów pozostaje prezes fundacji, Mikołaj Rykowski. Tel. 694019254

Dodaj komentarz