5 lutego 2023

Podziękowania za Metropolitalną Wigilię dla Samotnych

Ależ to była sobota!

Podziękowanie dla wolontariuszy i darczyńców za wspólną organizację wydarzenia Metropolitalna Wigilia dla Samotnych 2022 - za nami. Dziękujemy, że byliście - i to tak tłumnie. Za Wasze serce, empatię, zaangażowanie i chęć pomocy innym. Jesteśmy przekonani, że w fundacji Wolne Miejsce mamy najlepszych wolontariuszy na świecie. Brawo dla wszystkich koordynatorów- w Metropolii pod wodzą Sylwii- jesteście wspaniali! Pięknie zorganizowaliście zarówno Wigilię jak i wczorajsze spotkanie.

Było i wzruszająco i radośnie, w gronie przyjaciół, a do tego pysznie, a nawet śpiewająco i tanecznie! Niespodzianką był tort i huczne sto lat odśpiewane dla naszej Basi, wspaniałej wolontariuszki i pracownika Sklep socjalny Spichlerz - Sto lat, Basiu!

Cieszymy się z obecności przedstawicielek Metropolia GZM, Sosnowiec i Siemianowice Śląskie - miło nam, że znalazłyście czas i dla nas i zaangażowanych mieszkańców Waszych miast. Dziękujemy Hania Derej, Piekarnia Ciastkarnia Kłos , Wojska Obrony Terytorialnej, Cukiernia Olsza i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego, że Metropolitalna Wigilia była ponownie wyjątkowym wydarzeniem. Dziękujemy też za obecność mamie prezesa Mikołaja, pani Irenie. Pamiętajcie- osobno jesteśmy tylko kroplą, razem- oceanem!

Cieszymy się że nie możecie doczekać się wydarzeń wielkanocnych... Tak tak, to już za chwilę! Do zobaczenia na spotkaniach wolontariuszy!
NIP 6342873088    KRS 0000638164
DAROWIZNY Alior Bank: 84 2490 0005 0000 4530 1546 3474
C 2021 Fundacja Wolne Miejsce | Powered by Wordpress design by Arleta Adamska