Podziękowania dla ekipy Wolne Miejsce Warszawa – za nami

Zeszłotygodniowy objazd po kraju zakończyliśmy właśnie stolicy.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację wydarzenia Warszawska Wigilia dla Samotnych i Uchodźców. Gratulujemy naszym wspaniałym koordynatorom, z Anią na czele, a także setkom wolontariuszy, dzięki którym pierwsze stacjonarne świąteczne wydarzenie w stolicy było tak wspaniałe.
Ogromne wyrazy wdzięczności także dla naszych głównych darczyńców – Omenaa Mensah i Rafał Brzoska – wasze wsparcie i obecność podczas Wigilii była dla nas naprawdę nieocenioną pomocą! Dziękujemy także Łukaszowi Salwarowskiemu- Głos Seniora za dar Zakwas z Buraków Głosu Seniora na wszystkie nasze wydarzenia w kraju pod wspólną nazwą Największa Wigilia dla Samotnych 2022 w Polsce. Ogrom podziękowań także dla ekipy z Agrounia , która przekazała tony warzyw i innych produktów na nasze świąteczne wydarzenia w 30 miastach kraju.
Cieszymy się, że jesteście z nami, że mogliśmy się z Wami spotkać w sobotnie popołudnie w Spichlerz Sklep Socjalny Warszawa i że już nie możecie doczekać się organizacji wydarzenia wielkanocnego!
Brawo Wy!

Dodaj komentarz