Mamy to!

Dziękujemy Wam wszystkim za pomoc, wszystkie słowa wsparcia, trzymanie kciuków i nagłośnienie medialne. Zgodnie z zapowiedziami – dziś od godziny 8:00 zorganizowaliśmy zgromadzenie spontanicznie tuż przy bramie wejściowej Ratusza Miasto Stołeczne Warszawa. Ze stołem i dwoma krzesłami – jako symbolem. Symbolem wolnego miejsca – które my mamy zawsze i dla każdego. Symbolem tego co najważniejsze – rozmowy, którą jest podstawą wszystkiego.

Możemy oficjalnie ogłosić, że dziś stało się to na co czekaliśmy trzy lata: rozmowa z Prezydentem Miasta Stołecznego Warszawy – Rafałem Trzaskowskim oraz jego zastępczynią, Aldoną Machnowską- Góra. Jej efektem jest skierowana do nas oficjalna pisemna propozycja terminu spotkania w sprawie wyjaśnienia i poszukiwania rozwiązania w sprawach sklepu socjalnego oraz dotacji. W imieniu Pana Prezydenta Trzaskowskiego przedstawiciele fundacji Wolne Miejsce są zaproszeni do Ratusza w najbliższą środę, 10 kwietnia o godzinie 12:00.

Jesteśmy wdzięczni z tej decyzji pana prezydenta, bo dla każdej ze stron priorytetem powinno być wyjaśnienie sytuacji i ustalenie warunków dalszej współpracy. Będziemy Was informować o rozwoju sytuacji.

Dziękujemy!

Dodaj komentarz