Konferencja dotycząca NGO w Świętochłowicach

Pomiędzy wszystkimi ostatnimi akcjami kulinarnymi w kilku miastach Górnośląsko- Zagłębiowskiej Metropolii znaleźliśmy też czas na konferencję NGO w Urzędzie Miasta Świętochłowice.

Zostaliśmy zaproszeni do poprowadzenia panelu: „Działalność krajowa i międzynarodowa Fundacji Wolne Miejsce, dobre praktyki oraz promowanie organizacji w mediach społecznościowych.”

Pokazaliśmy zdjęcia, opowiedzieliśmy o naszych sklepach socjalnych, niedawno utworzonym Społecznym Ministerstwie ds. Samotności i Bistro Spichlerz / Katowice czy wydarzeniach świątecznych w Polsce i na świecie. Również o wyjazdach związanych z pomocą humanitarną, w których- jako nasz wolontariusz- brał udział także Daniel Beger – Prezydent Świętochłowic. Przekazaliśmy też nieco wiedzy na temat dobrego promowania organizacji pozarządowych w social mediach.

Dziękujemy za spotkanie, wysłuchanie, także przez Aleksandrę Poloczek – wiceprezydent Świętochłowic oraz wszystkich uczestników konferencji, ze Zbigniewem, także naszym wolontariuszem- na czele.

Pozdrawiamy i do szybkiego zobaczenia!

Dodaj komentarz