Europejski Kongres Gospodarczy

W Katowicach trwa właśnie Europejski Kongres Gospodarczy, European Economic Congress Katowice, Poland, czyli największa impreza biznesowa Europy Centralnej, jak zawsze zorganizowany na najwyższym poziomie.

Tegoroczna edycja jest rekordowa, zarówno pod względem liczby uczestników – 12 tysięcy (!) – jak i pod kątem liczby ciekawych, merytorycznych sesji tematycznych.

Tematyka znów obejmuje najważniejsze dziedziny gospodarki, kierunki rozwoju społecznego, kluczowe dla przyszłości zjawiska i trendy.
Gośćmi specjalnymi inauguracji szesnastej edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego byli Donald Tusk, Prezes Rady Ministrów oraz Ursula von der Leyen, Kandydatka EPL na stanowisko Przewodniczącej Komisji Europejskiej.
Jednak w przestrzeniach Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach spotkaliśmy się w gronie tysięcy niezwykłych gości- prelegentów i uczestników, tj. Jerzy Buzek czy Leszek Balcerowicz.
Dziękujemy prezydentowi Miasta Katowice, Marcin Krupa, przedstawicielom GZM. Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia i włodarzom okolicznych miast, posłankom, posłom, radnym, przyjaciołom i znajomym z organizacji pozarządowych.
Misja Europejskiego Kongresu Gospodarczego to szerokie, otwarte forum debaty o przyszłości europejskiej i polskiej gospodarki. Program trzydniowego spotkania obejmuje pełne spektrum najważniejszych, aktualnych kwestii społecznych i gospodarczych.

Jesteśmy i my. Cieszymy się, że ponownie zostaliśmy tu zaproszeni.
Już w czwartek zapraszamy na panel, w którym prelegentem będzie Mikołaj Rykowski, prezes Fundacji Wolne Miejsce.
Jak pomagać skutecznie?
9 maja 2024 • 11:30-13:00 • Scena Hol Dolny
Tematyka: Dobre praktyki biznesu we współpracy z organizacjami i potrzebującymi. Efektywne modele, inkluzywność, partnerstwo, ewaluacja efektów, wzajemna edukacja i cenne doświadczenia.

W trakcie tej największej imprezy w Europie Środkowej rozmowy odbywają się nie tylko w trakcie debat, ale również w kuluarach.
Dziękujemy za wszystkie spotkania, rozmowy, uśmiechy, uściski i zupełnie nowe kontakty, znajomości, relacje

Dodaj komentarz