Emocje pomału się uspokajają, więc naeszcie możemy opisać przepiękny, wyjątkowy wieczór sprzed kilku dni

Przedstawiciele Fundacji Wolne miejsce zostali zaproszeni na premierę najnowszej książki niezwykłej pisarki, Ewy Kassala. Aula Akademia Śląska wypełniona była po brzegi przez znamienitych gości.

Tego wieczoru, poza niesamowitymi opowieściami o pierwszych Piastach odbyły się aż dwa pokazy mody. W pierwszym z nich wystąpili przedstawiciele organizacji pozarządowych, którzy dzięki strojom z Opera Śląska – wcielili się w literackie postacie z powieści Ewy Kassali. I tu wystąpił prezes fundacji Wolne Miejsce – Mikołaj Rykowski. Jego stylizację można skomentować tylko w jeden sposób: „O królu złoty!”

Natomiast do pokazu pt. Siła nowoczesnych kobiet zaproszenie przyjęła nasza Dyrektor Generalna, Marta Wilczyńska. Tutaj przepiękne, włoskie kreacje zapewnił Tramontano Butik w Katowicach. W trakcie tego spotkania dostąpiliśmy też ogromnego zaszczytu! Wyróżnieni zostali wolontariusze fundacji Wolne miejsce, od lat wspierający potrzebujących w Polsce i na świecie. Wręczono im Apaszki Mocy wraz z certyfikatami. Jesteśmy niezwykle dumni z tej niespodzianki dla naszych ludzi. Dziękujemy za zaproszenie na kolejną już premierę tej niezwykłej autorki i wieczór pełen radości, dumy i wzruszeń!

Dodaj komentarz