Dzień pełen wrażeń

Czy to był spokojny, piątkowy dzień?
No cóż. Nie z nami te numery!
➡️ Rano odwiedziny w Szkole Podstawowej nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi w Dąbrowie Górniczej z podziękowaniami dla Pani Marty, wspaniałej opiekunki cudownych dzieciaków z Koła Małego Wolontariatu  🥰 Wspierają od kilku lat różne działania naszej fundacji, szczególnie te świąteczne. Dziękujemy! ❤️❤️❤️
➡️ Do Sklepu socjalnego Spichlerz w Katowicach zawitała delegacja prosto z Miasta Kalisz. Coś nam się wydaje, że też by chcieli mieć u siebie tak innowacyjną formę pomocy dla mieszkańców swojego miasta. Przybyli, zobaczyli i się zachwycili- również Społecznym Ministerstwem ds. Samotności i Bistro Spichlerz/Katowice. Tak im się spodobało, że nawet zostali na noc w naszych pięknych pokojach hotelowych.
➡️ Olsztyn w Katowicach? Pewnie! A to dlatego, że odwiedziła nas dziś Iza, koordynatorka oddziału Wolne Miejsce Olsztyn i nasza świetna wolontariuszka podczas wielu akcji świątecznych i humanitarnych. Wspólna kawa, obiadek, rozmowy i uściski- uwielbiamy jak nas odwiedzacie!
➡️ W stolicy też dziś świętowaliśmy- w Spichlerz Sklep Socjalny Warszawa odbyły się podziękowania dla wolontariuszy tworzących wydarzenie Warszawskie Śniadanie Wielkanocne dla Samotnych 🐣
Dziękujemy koordynatorom, Adamowi i Justynie za organizację spotkania, poczęstunku i dyplomów uznania!
➡️ Czy to wszystko?  Nieee… Do tego standardowo miliony spraw biurowych, mailowych, sklepowych, kuchennych, organizacyjnych, managerskich, warsztatowych, marketingowych… Plus plany na kolejne akcje, wydarzenia, festyny, wizyty studyjne, konferencje i kongresy.
Ot, taki zwykły piątek w fundacji Wolne miejsce.
Pamiętacie, że jutro nasza sieć sklepów socjalnych i społecznych Spichlerz czynna jest dla wszystkich- bez skierowań, bez wyjątków? Tak!
Majówka za pasem, więc zapraszamy!

Dodaj komentarz