Działo się w Katowicach

Fundacja Wolne Miejsce miała swoje stanowisko podczas polsko- ukraińskiego pikniku „Kultura nie zna granic” organizowanego przez Fundacja TVS Telewizja TVS , Katowice oraz UNICEF Polska.

Prezes fundacji Wolne miejsce, Mikołaj Rykowski ze sceny opowiedział o naszej pracy na rzecz osób z Ukrainy. Dokładnie w nocy dnia poprzedniego wróciliśmy z drugim zespołem wolontariuszy prosto z Buczy. Zmęczeni, ale szczęśliwi, że niemal setka dzieci spędziła z nami wyjątkowy, radosny czas, zapominając choć na trochę o wciąż toczącej się wojnie. Na katowickim rynku liczna grupa naszych wolontariuszy zapewniła część gastronomiczną niedzielnego festynu. Były orzeźwiające lody, różnorodne owoce, pyszne napoje oraz rewelacyjne hot dogi. Kolejka nie kończyła się przez cały czas trwania pikniku! Cieszymy się, że wszystko smakowało.nKoordynatorowi Bartkowi gratulujemy udanej pierwszej festynowej organizacji, a całemu zespołowi wolontariuszy dziękujemy za ten wspólny dzień! Wasza pomoc jest nieoceniona. Cieszymy się też, że powitaliśmy w naszym gronie zupełnie nowych wolontariuszy.

Niespodzianką był przyjazd na katowicki piknik naszych wolontariuszy z… Warszawy! Oj udało wam się nas zaskoczyć chłopaki. Brawo Wolne Miejsce – Warszawa

Mamy najlepszy na świecie #wolnemiejsceteam!
PS. Były też obiecane słodycze prosto z Ukrainy

Dodaj komentarz