Wigilia dla Samotnych

Mobilna Wigilia 2020

Akcja dostarczania potraw odbędzie się 24 grudnia 2020 w godzinach 7.00-15.00.
Aby wziąć udział w Wigilii i otrzymać paczkę z potrawami, należy skontaktować się infolinią fundacji Wolne Miejsce, które będzie czynna od 5 do 20 grudnia. Numery infolinii znajdują się poniżej.
INFOLINIA
Coraz bliżej Święta! Jednak nie każdy spędzi je w rodzinnym gronie… Wigilia, to dla wielu osób trudny czas, a my ponownie chcemy to zmienić, wypełniając czyjąś samotność dobrym słowem, obecnością i życzeniami.

Już po raz kolejny organizujemy w wielu miastach Polski Wigilię dla Samotnych!

Znów zaprosimy każdą potrzebującą osobę, która z powodu sytuacji życiowej, materialnej, rodzinnej, nie może pozwolić sobie na spędzenie Wigilii w gronie najbliższych- do spędzenia jej razem z nami.

Tegoroczna edycja, wzorem poprzedniego roku może odbyć się w formie mobilnej- z dowozem kolacji wigilijnej wraz z świątecznym upominkiem przez wolontariuszy, ale mamy wciąż nadzieję, że będzie możliwe też zorganizowanie wersji stacjonarnej- w zależności od uwarunkowań sytuacji covidowej).

Zapraszamy do współpracy związanej z pomaganiem osobom potrzebującym i samotnym w tym wyjątkowym czasie Wigilii. Zapewniamy, że od lat nasze działania dają ogrom radości, tak potrzebnej w obecnych czasach, i z pewnością tak samo będzie w tegorocznej edycji tego wydarzenia.

Chcesz pomóc i razem z nami zrobić coś dobrego?

Numery infolinii

(podamy wkrótce)
"Fundacja zaprasza również do wypełnienia wolnego miejsca wolontaryjnego. Pragnę zapewnić, że każda osoba, która czuje chęć uczynienia czegoś autentycznego i dobrego dla drugiego człowieka, odnajdzie się w naszym fundacyjnym gronie. Wiem o tym, bo każdy z wielkanocnych kierowców, zawożąc śniadania wielkanocne, wrócił z wiosennej akcji poruszony tym, jak wiele radości dawał wręczając każdą świąteczną paczkę."

MIKOŁAJ RYKOWSKI

Prezes Fundacji Wolne Miejsce

Dołącz jako
wolontariusz

WOLONTARIAT
NIP 6342873088    KRS 0000638164
DAROWIZNY Alior Bank: 84 2490 0005 0000 4530 1546 3474
C 2021 Fundacja Wolne Miejsce | Powered by Wordpress design by Arleta Adamska